EZV header background

N O V I N K A - Thermomix Mag

P O Z O R - uvádzacie ceny pre filter s bypassom T3 a T4

Automatické doplňovanie vášho vykurovacieho systému

MDS05

Vrámci zvyšovania spoľahlivosti Vášho vykurovacieho systému Vám aj naďalej ponúkame automatiku doplňovania upravenej vody MDS05. Zadovážte si tento automatický doplňovací systém a zaistite tak sebe i Vašim najbližším istotu spoľahlivej prevádzky Vášho domáceho vykurovania aj počas Vašej neprítomnosti. Moderné kotly sa totiž pri veľkom poklese tlaku vo vykurovacom okruhu automaticky vypnú, čím vzniká reálne riziko zamrznutia vykurovacieho systému v čase Vašej neprítomnosti. Na pamäti by to mali mať hlavne chatári, chalupári ale aj tí, ktorí sú často svoj mimo domov.

Aktuálna cena : 528,-€ s DPH

5acb6806af9cd.pdfNové typy NANO filtrov

Ponuka u používateľov obľúbených filtrov NANO sa rozšírila o nové typy :

  1. s mosadznou spodnou časťou. Sú určené tak pre sanitu (100um), ako aj pre vykurovanie (500um) a možno ich použiť na teplú vodu do 90°C.
  2. filtre s integrovanými neodymovými magnetmi, ktoré Vám spoľahlivo odstrania z vykurovacieho systému akékoľvek zbytky železa ( otrepy zo závitov, korozívne produkty a pod.). Okrem magnetov sú tieto filtre vybavené aj obvyklým nerezovým sitom (500um). Spodná časť môže alternatívne byť z mosadze alebo je priehľadná. Teplotná použiteľnosť - opäť do 90°C.

Nový spôsob dezinfekcie - SENSIBLUE

Jednotka SENSIBLUE bola vytvorená za účelom dezinfekcie vody pre výtokové armatúry a sprchy. Nevyžaduje žiadny externý zdroj elektrickej energie a pomáha vytvárať bezpečné zásoby pitnej vody. Táto jednoduchá jednotka potrebuje pre svoju činnosť iba soľ. SENSIBLUE bolo vyvinuté za účelom spoľahlivej dezinfekcie vody pri veľmi nízkych nákladoch.

Viac informácií o jednotke SENSIBLUE si môžete prečítať v tomto článku.

Filtre na mechanické nečistoty NANO a NANO HOT nájdete aj v našom eshope!

Filter NANO

Samočistiace filtre “NANO” zachytávajú z vody mechanické nečistoty väčšie ako 100 mikrónov. Tieto filtre je možné použiť pre filtráciu vody s teplotou do 40 °C. Nečistoty a usadeniny sa z filtra jednoducho a rýchlo vyplavia do kanála otvorením ventilu v spodnej časti filtra. Filter je určený iba na filtráciu vody a nie je vhodný na filtráciu chemicky agresívnych tekutín!


Filter NANO HOT

Samočistiace filtre “NANO HOT” zachytávajú z vody mechanické nečistoty väčšie ako 100 mikrónov. Tieto filtre je možné použiť pre filtráciu vody s teplotou až do 90°C. Filter NANO HOT napríklad vo Vašom vykurovacom systéme spoľahlivo zachytí všetky drobné mechanické nečistoty, ktoré by sa ináč zachytávali v termostatických a zmiešavacích ventiloch, vo výmenníkoch kotlov, čím by sa Vám tieto zariadenia postupne znefunkčňovali. Nečistoty a usadeniny sa z filtra jednoducho a rýchlo vyplavia do kanála otvorením ventilu v spodnej časti filtra. Filter je určený iba na filtráciu vody a nie je vhodný na filtráciu chemicky agresívnych tekutín!

Filtre mechanických nečistôt PIGI už aj v E-shope !

Filter mechanických nečistôt PIGI

Samočistiace filtre “PIGI” zachytávajú z vody všetky nečistoty o rozmeroch väčších ako 60 resp.100 µm (piesok, usadeniny,…). Možno ich použiť na ochranu rôznych typov rozvodov a zariadení (regulátory tlaku, ventily, čerpadlá, výtokové armatúry,…). Zachytené nečistoty a usadeniny sa z filtra jednoducho a rýchlo odvedú otvorením ventilu v spodnej časti filtra.

Viac informácií o filtroch mechanických nečistôt PIGI nájdete v našom elektronickom obchode.

Filtre na vodu pre domácnosti - CINTROPUR už aj v E-shope !

Filter na vodu pre domácnosti - CINTROPUR

Použitie: DOMÁCNOSTI: ochrana sanitárnych inštalácií napájaných mestkou, dažďovou alebo studničnou vodou; filtrácia vody pred chemickou úpravňou vody, reverznou osmózou, alebo UV lampou. PRIEMYSEL: ochrana sanitárnych inštalácií a strojových zariadení; filtrácia vody pred vstupom do vysokotlakových čistiacich strojov a strojov s veľmi vysokým tlakom čistenia POĽNOHOSPODÁRSTVO: filtrácia vody pre zavlažovanie (rozprašovanie); filtrácia vody pre napájanie zvierat; filtrácia dažďovej a studničnej vody PREVÁDZKY: (hotely, školy, reštaurácie, stavby,...) ochrana sanitárnach inštalácií a všetkých domových elektrospotrebičov.

Viac informácií o filtroch na vodu pre domácnosti - CINTROPUR nájdete v našom elektronickom obchode.

Práčkový filter - SUPERSMALL k zakúpeniu cez E-shop !

Práčkový filter - SUPERSMALL

Filter SUPERSMALL je určený na ochranu bielej techniky (práčky, umývačky riadu a podobné zariadenia) pred účinkami vodného kameňa. Zamedzuje jeho tvorbu a odstraňuje staršie nánosy. Vodný kameň výrazne znižuje životnosť spotrebičov ohrievajúcich vodu a taktiež zvyšuje ich prevádzkové náklady, nakoľko vrstva vodného kameňa znižuje prestup tepla, čím sa zvyšuje spotreba energie potrebnej na ohrev vody. Úprava vody prostredníctvom dávkovania polyfosfátov filtrom Supersmall je jednoduchý, účinný a cenovo výhodný spôsob, ako sa zbaviť problémov súvisiacich s tvorbou vodného kameňa. Do vody, ktorá preteká filtrom, sa dávkuje určité množstvo polyfosfátov. Takto upravená voda je pre ohrievacie špirály dostatočne upravená na to, aby sa na nich nevytváral vodný kameň.

Viac informácií o práčkovom filtri SUPERSMALL nájdete v našom elektronickom obchode.

Energetické vody pre vykurovacie teplovodné systémy

Ponuka vôd pre bezproblémový prenos vykurovacej energie zo zdroja (kotol) do vykurovacích telies (radiátory, podlahové kúrenie a pod. Voda zabezpečujúca prenos energie (tzv. energetická voda) je vhodne upravená podľa použitých konštrukčných materiálov vykurovacieho systému.

Viac sa môžete dozvedieť v tomto článku.